SIA "SEP Construction"Aktīvs

40203261656Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2020

Finanšu rādītāji

2 583 830 €
Apgrozījums 2025
01 milj.2 milj.3 milj.20212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.20212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
20212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā27682699251824581 050 530
Pamatlīdzekļi kopā000040 000
Aktīvi kopā27682699251824581 090 530
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības010918001 065 534
Ilgtermiņa saistības0002500
Saistības kopā01091802501 065 534
Pamatkapitāls—————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————
Pārskata gada peļņa-32-178-252-13022 788
Pašu kapitāls kopā276825902338220824 996
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums00002 583 830
Saimnieciskās darbības peļņa-32-178-252-13022 790
Peļņa pirms nodokļiem-32-178-252-13022 788
Pārskata gada peļņa-32-178-252-13022 788
Darbaspēka izmaksas—————
Nolietojums—————
Citi rādītāji
Darbinieki00008
Aprēķinātā dividende—0000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

60%40%SIA "SEP Construction"SIA "MVG Capital"SIA "LE Group"2Kauliņš Gatis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "SEP Construction"

Pārskats

SIA "SEP Construction" (reģ. nr. 40203261656) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 98.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2 583 830 €. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 22 788 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 322 979 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 090 530 € un pašu kapitāls 24 996 € (2,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%): SIA "MVG Capital".

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.