SIA MOREHOLDINGSAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4346 | 26 936 | 25 752 | 40 621 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 758 | 20 463 | 24 951 | 22 642 |
| Aktīvi kopā | 23 104 | 47 399 | 50 703 | 63 263 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 3198 | 6502 | 15 386 |
| Ilgtermiņa saistības | 41 478 | 41 478 | 41 478 | 41 478 |
| Saistības kopā | 41 478 | 44 676 | 47 980 | 56 864 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -21 174 | 21 097 | 0 | 3676 |
| Pašu kapitāls kopā | -18 374 | 2723 | 2723 | 6399 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 24 905 | 39 577 | 10 933 | 47 801 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -21 174 | 20 111 | 5324 | 6656 |
| EBITDA | -21 174 | 20 111 | 5324 | 6656 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 174 | 21 097 | 5324 | 3676 |
| Pārskata gada peļņa | -21 174 | 21 097 | 0 | 3676 |
| Darbaspēka izmaksas | 29 645 | 0 | 0 | 5202 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA MOREHOLDINGS
Pārskats
SIA MOREHOLDINGS (reģ. nr. 40203262825) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Auce, Rūpniecības iela 6 - 5.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 47 801 €, par 337% vairāk nekā gadu iepriekš (10 933 €). No 2021. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2024). 2024. gada peļņa bija 3676 € (7,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 63 263 € un pašu kapitāls 6399 € (10,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Silva Club".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.