Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 212 | 158 600 | 125 276 | 180 449 | 196 021 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 201 331 | 115 236 | 239 896 | 192 004 | 680 489 |
| Aktīvi kopā | 212 543 | 273 836 | 365 172 | 372 453 | 876 510 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 282 937 | 394 821 | 668 120 | 821 504 | 248 144 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 282 937 | 394 821 | 668 120 | 821 504 | 248 144 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -73 394 | -50 591 | -181 963 | -146 102 | 110 409 |
| Pašu kapitāls kopā | -70 394 | -120 985 | -302 948 | -449 051 | 628 366 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 9980 | 43 540 | 129 871 | 291 241 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -73 394 | -48 641 | -181 963 | -142 892 | 112 427 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -73 394 | -50 591 | -181 963 | -146 102 | 110 409 |
| Pārskata gada peļņa | -73 394 | -50 591 | -181 963 | -146 102 | 110 409 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 2 | 0 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Snow recycle" — 2 kopīgas personas
- SIA INSPIRA — 2 kopīgas personas
- A3Studio SIA
- Mednieku klubs "3A"
- SIA "AgroCycle"
- SIA kr-1
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nord Flow"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE" (reģ. nr. 40203265412) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mārkalnes iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 291 241 €, par 124% vairāk nekā gadu iepriekš (129 871 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 110 409 € (37,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 58 248 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 876 510 € un pašu kapitāls 628 366 € (71,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 6. Lielākā līdzdalība (22%): SA "BID4u".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.