SIA "GOC Productions"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7469 | 17 178 | 66 466 | 16 566 | 17 555 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 247 696 | 310 108 | 506 571 |
| Aktīvi kopā | 7469 | 17 178 | 314 162 | 326 674 | 524 126 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 1081 | 977 | 8528 | 24 876 | 38 228 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1081 | 977 | 8528 | 24 876 | 38 228 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3588 | 9813 | -10 791 | -3836 | -5903 |
| Pašu kapitāls kopā | 6388 | 16 201 | 305 634 | 301 798 | 485 898 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 22 958 | 44 229 | 1563 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3588 | 9813 | -10 791 | -3836 | -5903 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3588 | 9813 | -10 791 | -3836 | -5903 |
| Pārskata gada peļņa | 3588 | 9813 | -10 791 | -3836 | -5903 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "GOC Productions"
Pārskats
SIA "GOC Productions" (reģ. nr. 40203277892) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 401.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5903 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 524 126 € un pašu kapitāls 485 898 € (92,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (66,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.