SIA "COSS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 125 771 | 897 315 | 821 582 | 478 484 | 339 471 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5541 | 11 345 | 8452 | 5559 | 2868 |
| Aktīvi kopā | 131 312 | 908 660 | 830 034 | 484 043 | 342 339 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 38 688 | 229 803 | 841 825 | 423 681 | 363 596 |
| Ilgtermiņa saistības | 120 868 | 494 143 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 159 556 | 723 946 | 841 825 | 423 681 | 363 596 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -31 044 | 212 957 | -196 505 | 72 153 | -81 619 |
| Pašu kapitāls kopā | -28 244 | 184 714 | -11 791 | 60 362 | -21 257 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 300 692 | 2 126 874 | 3 214 502 | 2 184 071 | 1 101 931 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -30 527 | 213 378 | -173 794 | 112 624 | -80 339 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -31 031 | 213 378 | -195 104 | 72 285 | -80 988 |
| Pārskata gada peļņa | -31 044 | 212 957 | -196 505 | 72 153 | -81 619 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 5 | 30 | 41 | 41 | 26 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "COSS"
Pārskats
SIA "COSS" (reģ. nr. 40203279450) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Artilērijas iela 25 - 32.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 101 931 €, par 49,5% mazāk nekā gadu iepriekš (2 184 071 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 38,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 81 619 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 26 (gadu iepriekš 41). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 42 382 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 6. Lielākā līdzdalība (40%): SIA INCH group.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-21 257 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.