SIA "ETE PURE"Aktīvs

40203281296Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2020

Finanšu rādītāji

0 €
Apgrozījums 2025
020212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
20212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā111 014105 50898 36193 33392 486
Pamatlīdzekļi kopā00000
Aktīvi kopā111 014105 50898 36193 33392 486
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības47 30447 30447 30447 30447 304
Ilgtermiņa saistības00000
Saistības kopā47 30447 30447 30447 30447 304
Pamatkapitāls—————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————
Pārskata gada peļņa60 910-5506-7147-5028-847
Pašu kapitāls kopā63 71058 20451 05746 02945 182
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums00000
Saimnieciskās darbības peļņa60 960-5862-7097-4978-797
Peļņa pirms nodokļiem60 960-5456-7097-4978-797
Pārskata gada peļņa60 910-5506-7147-5028-847
Darbaspēka izmaksas—————
Nolietojums—————
Citi rādītāji
Darbinieki00000
Aprēķinātā dividende—0000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%SIA "ETE PURE"Rudzājs Pēteris
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "ETE PURE"

Pārskats

SIA "ETE PURE" (reģ. nr. 40203281296) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Aizpute, Saules iela 5 - 8.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 847 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 92 486 € un pašu kapitāls 45 182 € (48,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.