SIA "Saules 104"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 647 | 476 | 1816 | 576 | 1799 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 820 623 | 830 223 | 830 222 | 830 222 | 830 222 |
| Aktīvi kopā | 837 270 | 830 699 | 832 038 | 830 798 | 832 021 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 811 378 | 876 695 | 3241 | 170 | 170 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 886 427 | 899 427 | 911 427 |
| Saistības kopā | 811 378 | 876 695 | 889 668 | 899 597 | 911 597 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -74 108 | -71 888 | -11 633 | -11 169 | -10 777 |
| Pašu kapitāls kopā | 25 892 | -45 996 | -57 630 | -68 799 | -79 576 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 839 | -11 680 | -11 583 | -11 119 | -10 727 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -74 108 | -71 838 | -11 583 | -11 119 | -10 727 |
| Pārskata gada peļņa | -74 108 | -71 888 | -11 633 | -11 169 | -10 777 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Saules 104"
Pārskats
SIA "Saules 104" (reģ. nr. 40203281544) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krūzes iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 777 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (5). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir RR BELSINDA INVESTMENTS, UNIPESSOAL LDA.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-79 576 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.