3visionD SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 485 | 7742 | 185 528 | 105 534 | 142 288 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 526 | 351 | 175 | 3677 | 2056 |
| Aktīvi kopā | 39 011 | 8093 | 185 703 | 109 211 | 144 344 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 50 237 | 3771 | 45 127 | 995 | 1670 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 50 000 | 200 000 | 200 000 | 300 000 |
| Saistības kopā | 50 237 | 53 771 | 245 127 | 200 995 | 301 670 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 236 | -34 452 | -16 736 | -35 460 | -65 542 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 226 | -45 678 | -59 424 | -91 784 | -157 326 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 3150 | 12 836 | 0 | 10 350 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 236 | -34 402 | -16 911 | -37 377 | -65 687 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 236 | -34 402 | -16 736 | -35 410 | -65 492 |
| Pārskata gada peļņa | -11 236 | -34 452 | -16 736 | -35 460 | -65 542 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: 3visionD SIA
Pārskats
3visionD SIA (reģ. nr. 40203287797) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 300 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 350 €. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 65 542 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (5). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 350 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (38,7%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-157 326 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.