SIA Firestop ProductsAktīvs

40203293967Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2021

Finanšu rādītāji

94 204 €-33,9%
Apgrozījums 2025
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.20212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
20212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā278615 69357 10287 37889 849
Pamatlīdzekļi kopā00220992579654
Aktīvi kopā278615 69359 31196 63599 503
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības016 04113 21112 0919726
Ilgtermiņa saistības00000
Saistības kopā016 04113 21112 0919726
Pamatkapitāls—————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————
Pārskata gada peļņa-14-313441 95538 4445235
Pašu kapitāls kopā2786-34846 10084 54489 777
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums012 270101 949142 46294 204
Saimnieciskās darbības peļņa-14-313441 95538 4445235
Peļņa pirms nodokļiem-14-313441 95538 4445235
Pārskata gada peļņa-14-313441 95538 4445235
Darbaspēka izmaksas—————
Nolietojums—————
Citi rādītāji
Darbinieki01112
Aprēķinātā dividende—0000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

55%45%SIA Firestop Products1Zalaks LaurisLeists Kaspars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA Firestop Products

Pārskats

SIA Firestop Products (reģ. nr. 40203293967) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 25 - 76.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 94 204 €, par 33,9% mazāk nekā gadu iepriekš (142 462 €). 2025. gada peļņa bija 5235 € (5,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 47 102 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 99 503 € un pašu kapitāls 89 777 € (90,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (55%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.