Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kvebex"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 83 797 | 304 597 | 501 374 | 367 713 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3651 | 22 273 | 22 735 | 15 873 |
| Aktīvi kopā | 87 448 | 326 870 | 524 109 | 383 586 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 78 458 | 314 453 | 506 097 | 849 701 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 78 458 | 314 453 | 506 097 | 849 701 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3390 | 3427 | 5595 | -484 127 |
| Pašu kapitāls kopā | 8990 | 12 417 | 18 012 | -466 115 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 170 491 | 884 628 | 1 595 142 | 1 858 195 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3390 | 3427 | 5595 | -475 746 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3390 | 3427 | 5595 | -483 537 |
| Pārskata gada peļņa | 3390 | 3427 | 5595 | -484 127 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 6 | 9 | 17 | 27 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kvebex"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kvebex" (reģ. nr. 40203299048) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Ābeļu iela 30.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 1 858 195 €, par 16,5% vairāk nekā gadu iepriekš (1 595 142 €). No 2021. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 122% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 484 127 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 27 (gadu iepriekš 17). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 68 822 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-466 115 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.