SIA "Saulaina Zeme"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4001 | 21 095 | 29 078 | 28 682 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 351 824 | 432 794 | 544 186 | 552 691 |
| Aktīvi kopā | 355 825 | 453 889 | 573 264 | 581 373 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 8830 | 0 | 169 |
| Ilgtermiņa saistības | 360 000 | 450 000 | 579 000 | 599 000 |
| Saistības kopā | 360 000 | 458 830 | 579 000 | 599 169 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7175 | -766 | -795 | -12 060 |
| Pašu kapitāls kopā | -4175 | -4941 | -5736 | -17 796 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 1676 | 6913 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7175 | -716 | -745 | -11 912 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7175 | -716 | -745 | -11 912 |
| Pārskata gada peļņa | -7175 | -766 | -795 | -12 060 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Saulaina Zeme"
Pārskats
SIA "Saulaina Zeme" (reģ. nr. 40203299457) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vīlandes iela 8 - 43.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 6913 €, par 312% vairāk nekā gadu iepriekš (1676 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 060 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (4). 2024. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3457 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%): SESAMO LIMITED.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-17 796 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.