SIA "xpate Links"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 930 127 | 3 045 275 | 2 482 195 | 1 545 767 | 24 755 792 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 409 155 | 3 043 820 | 9 140 926 | 12 743 897 | 11 209 781 |
| Aktīvi kopā | 2 339 282 | 6 089 095 | 11 623 121 | 14 289 664 | 35 965 573 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 90 514 | 168 028 | 354 207 | 1 161 040 | 3 316 159 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 49 583 | 103 453 | 0 |
| Saistības kopā | 90 514 | 168 028 | 403 790 | 1 264 493 | 3 316 159 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2 218 768 | 3 672 299 | 5 298 264 | 1 805 840 | 19 624 243 |
| Pašu kapitāls kopā | 2 248 768 | 5 921 067 | 11 219 331 | 13 025 171 | 32 649 414 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 2 750 047 | 5 509 082 | 7 272 693 | 5 327 027 | 23 302 873 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2 215 823 | 3 600 635 | 5 149 437 | 1 757 072 | 19 597 145 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 218 768 | 3 672 299 | 5 298 394 | 1 814 530 | 19 639 026 |
| Pārskata gada peļņa | 2 218 768 | 3 672 299 | 5 298 264 | 1 805 840 | 19 624 243 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 4 | 18 | 14 | 18 | 25 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "n22" — 100%
- SIA Links Investments — 100%
Kopsavilkums: SIA "xpate Links"
Pārskats
SIA "xpate Links" (reģ. nr. 40203300205) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 42.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 302 873 €, par 337% vairāk nekā gadu iepriekš (5 327 027 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 70,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 19 624 243 € (84,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (5). 2025. gadā darbinieku skaits bija 25 (gadu iepriekš 18). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 932 115 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 35 965 573 € un pašu kapitāls 32 649 414 € (90,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "x22". Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.