Nitrotol LV SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 286 | 1 | 104 | 12 871 | 77 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 286 | 1 | 104 | 12 871 | 77 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 52 | 13 091 | 7531 | 52 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 52 | 13 091 | 7531 | 52 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 186 | -337 | -12 936 | 18 327 | -8015 |
| Pašu kapitāls kopā | 286 | -51 | -12 987 | 5340 | 25 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 39 512 | 0 | 0 | 39 926 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 686 | -287 | -12 886 | 18 327 | -7965 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 686 | -287 | -12 886 | 18 327 | -7965 |
| Pārskata gada peļņa | 186 | -337 | -12 936 | 18 327 | -8015 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Nitrotol LV SIA
Pārskats
Nitrotol LV SIA (reģ. nr. 40203301376) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Langstiņi, Krievupes iela 14C.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8015 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 77 € un pašu kapitāls 25 € (32,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (67%): Eesti Arsenal OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.