"Nord Solar" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6899 | 219 960 | 209 987 | 1 259 197 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 183 | 4506 | 5089 | 4364 |
| Aktīvi kopā | 7082 | 224 466 | 215 076 | 1 263 561 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 10 440 | 138 061 | 86 233 | 1 095 927 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 440 | 138 061 | 86 233 | 1 095 927 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6158 | 89 763 | 42 438 | 38 791 |
| Pašu kapitāls kopā | -3358 | 86 405 | 128 843 | 167 634 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1 506 308 | 320 174 | 1 439 099 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6158 | 89 765 | 42 438 | 38 791 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6158 | 89 763 | 42 438 | 38 791 |
| Pārskata gada peļņa | -6158 | 89 763 | 42 438 | 38 791 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 3 | 4 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Nord Solar" SIA
Pārskats
"Nord Solar" SIA (reģ. nr. 40203305255) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kauguru iela 6.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 1 439 099 €, par 349% vairāk nekā gadu iepriekš (320 174 €). 2024. gada peļņa bija 38 791 € (2,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 239 850 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 1 263 561 € un pašu kapitāls 167 634 € (13,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Nord Capital Holding OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.