SIA CP ĢEOAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 91 433 | 40 158 | 6411 | 5870 | 5870 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 23 385 | 28 417 | 7326 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 114 818 | 68 575 | 13 737 | 5870 | 5870 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 37 024 | 45 793 | 6152 | 399 | 469 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 37 024 | 45 793 | 6152 | 399 | 469 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 74 994 | -55 012 | -15 196 | -2114 | -70 |
| Pašu kapitāls kopā | 77 794 | 22 782 | 7585 | 5471 | 5401 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 84 894 | 113 826 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 74 994 | -55 012 | -15 146 | -2064 | -20 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 74 994 | -55 012 | -15 146 | -2064 | -20 |
| Pārskata gada peļņa | 74 994 | -55 012 | -15 196 | -2114 | -70 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA CP ĢEO
Pārskats
SIA CP ĢEO (reģ. nr. 40203306871) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bukultu iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5870 € un pašu kapitāls 5401 € (92,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%): SIA MF HOLDING.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.