SIA Street Food AndrejsalaAktīvs

40203308904Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2021

Finanšu rādītāji

1 549 851 €+21,6%
Apgrozījums 2024
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.2 milj.2021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.2021202220232024
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
2021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā253233 026173 668135 204
Pamatlīdzekļi kopā2490428540 695103 936
Aktīvi kopā502237 311214 363239 140
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības032 251200 538352 738
Ilgtermiņa saistības0000
Saistības kopā032 251200 538352 738
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa22388765-127 423
Pašu kapitāls kopā5022506013 825-113 598
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums0164 4111 274 3911 549 851
Saimnieciskās darbības peļņa22388765-127 423
Peļņa pirms nodokļiem22388765-127 423
Pārskata gada peļņa22388765-127 423
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki011720
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

60%40%SIA Street Food Andre…Jēkabsone DiānaSIA Vegstop.lv Cateri…2Semendjajevs Dmitrijs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA Street Food Andrejsala

Pārskats

SIA Street Food Andrejsala (reģ. nr. 40203308904) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Jaunmārupe, Priežu iela 88.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 1 549 851 €, par 21,6% vairāk nekā gadu iepriekš (1 274 391 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 127 423 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 20 (gadu iepriekš 17). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 77 493 €.

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-113 598 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.