SIA "EXtool"Aktīvs

40203309914Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2021

Finanšu rādītāji

107 416 €-53,8%
Apgrozījums 2024
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.2021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2021202220232024
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
2021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā107113 89737 32921 107
Pamatlīdzekļi kopā0000
Aktīvi kopā107113 89737 32921 107
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības092 25120 33932 185
Ilgtermiņa saistības1275000
Saistības kopā127592 25120 33932 185
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa-116822 813-4657-28 065
Pašu kapitāls kopā-116821 64616 990-11 078
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums0198 751232 701107 416
Saimnieciskās darbības peļņa-116822 813-4657-28 065
Peļņa pirms nodokļiem-116822 813-4657-28 065
Pārskata gada peļņa-116822 813-4657-28 065
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki1222
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%SIA "EXtool"Kuranovs Viktors
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "EXtool"

Pārskats

SIA "EXtool" (reģ. nr. 40203309914) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Dunduru iela 7C.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 107 416 €, par 53,8% mazāk nekā gadu iepriekš (232 701 €). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 28 065 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 53 708 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 078 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.