Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Indital Transit Service"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 237 | 62 481 | 63 372 | 76 569 | 495 472 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 12 237 | 62 481 | 63 372 | 76 569 | 495 472 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 4076 | 7618 | 42 803 | 22 272 | 420 346 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 337 | 34 227 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 30 413 | 41 845 | 42 803 | 22 272 | 420 346 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -20 976 | 38 812 | -67 | 33 728 | 20 829 |
| Pašu kapitāls kopā | -18 176 | 20 636 | 20 569 | 54 297 | 75 126 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 26 090 | 300 021 | 347 157 | 482 282 | 454 794 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -20 976 | 38 812 | -67 | 33 728 | 20 829 |
| EBITDA | -20 976 | 38 812 | -67 | 33 728 | 20 829 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -20 976 | 38 812 | -67 | 33 728 | 20 829 |
| Pārskata gada peļņa | -20 976 | 38 812 | -67 | 33 728 | 20 829 |
| Darbaspēka izmaksas | 25 313 | 69 148 | 76 214 | 85 438 | 86 633 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Indital Transit Service"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Indital Transit Service" (reģ. nr. 40203310909) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mediķu iela 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 454 794 €, par 5,7% mazāk nekā gadu iepriekš (482 282 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 104% gadā. 2025. gada peļņa bija 20 829 € (4,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 151 598 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 495 472 € un pašu kapitāls 75 126 € (15,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%): TranzitServisPlus Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.