SIA ISConsAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 83 682 | 89 873 | 32 866 | 62 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1079 | 789 | 1144 | 0 |
| Aktīvi kopā | 84 761 | 90 662 | 34 010 | 62 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 231 151 | 364 329 | 813 | 100 748 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 231 151 | 364 329 | 813 | 100 748 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -149 190 | -127 277 | 306 864 | -38 |
| Pašu kapitāls kopā | -146 390 | -273 667 | 33 197 | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 700 | 67 973 | 462 745 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -149 123 | -127 271 | 306 864 | -38 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -149 123 | -127 271 | 306 864 | -38 |
| Pārskata gada peļņa | -149 190 | -127 277 | 306 864 | -38 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 4 | 12 | 9 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA ISCons
Pārskats
SIA ISCons (reģ. nr. 40203311548) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Gulbene, Skolas iela 5 k-3 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 38 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.