SIA EmotsyAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 93 | 2690 | 23 635 | 149 393 | 20 939 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 183 725 |
| Aktīvi kopā | 93 | 2690 | 23 635 | 149 393 | 204 664 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 860 | 5895 | 156 057 | 134 340 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 42 500 | 0 | 141 122 |
| Saistības kopā | 0 | 860 | 48 395 | 156 057 | 275 462 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7 | 1737 | -29 320 | -39 057 | -64 134 |
| Pašu kapitāls kopā | 93 | 1830 | -24 760 | -6664 | -70 798 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 2310 | 7585 | 900 | 15 150 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7 | 1737 | -29 320 | -26 177 | -39 056 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 | 1737 | -29 320 | -39 057 | -64 134 |
| Pārskata gada peļņa | -7 | 1737 | -29 320 | -39 057 | -64 134 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Emotsy
Pārskats
SIA Emotsy (reģ. nr. 40203312007) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Īves iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 15 150 €, par 1583% vairāk nekā gadu iepriekš (900 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 64 134 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 150 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 6. Lielākā līdzdalība (40,9%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-70 798 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.