SIA "Māju klubs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1524 | 1543 | 1870 | 993 | 956 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1524 | 1543 | 1870 | 993 | 956 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 194 | 118 | 131 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 50 | 194 | 118 | 131 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1276 | -31 | 183 | -801 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | 1524 | 1493 | 1676 | 875 | 825 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 2200 | 2317 | 2633 | 2091 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1276 | 19 | 233 | -751 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1276 | 19 | 233 | -751 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -1276 | -31 | 183 | -801 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Māju klubs"
Pārskats
SIA "Māju klubs" (reģ. nr. 40203312628) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dārzaugļu iela 1B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2091 €, par 20,6% mazāk nekā gadu iepriekš (2633 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 956 € un pašu kapitāls 825 € (86,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.