SIA "Health Hack Labs Eu"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4461 | 7468 | 7088 | 15 232 | 16 182 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 4461 | 7468 | 7088 | 15 232 | 16 182 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 1243 | 23 062 | 23 261 | 45 833 | 50 249 |
| Ilgtermiņa saistības | 5300 | 39 501 | 39 501 | 56 601 | 62 261 |
| Saistības kopā | 6543 | 62 563 | 62 762 | 102 434 | 112 510 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4890 | -53 013 | -579 | -31 528 | -9126 |
| Pašu kapitāls kopā | -2082 | -55 095 | -55 674 | -87 202 | -96 328 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 9655 | 2759 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4890 | -53 013 | -579 | -31 528 | -9126 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4890 | -53 013 | -579 | -31 528 | -9126 |
| Pārskata gada peļņa | -4890 | -53 013 | -579 | -31 528 | -9126 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Health Hack Labs Eu"
Pārskats
SIA "Health Hack Labs Eu" (reģ. nr. 40203314012) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Rojas pag., Melnsils, "Melnsila zivju apstrādes cehs".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2759 €, par 71,4% mazāk nekā gadu iepriekš (9655 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9126 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (5). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2759 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-96 328 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.