SIA "Grantiņi Mežs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 842 598 | 3 148 640 | 3 507 326 | 4 316 756 | 5 690 905 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 95 771 | 684 512 | 909 827 | 8 266 602 |
| Aktīvi kopā | 1 842 598 | 3 244 411 | 4 191 838 | 5 226 583 | 13 957 507 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 253 282 | 810 533 | 1 096 151 | 2 989 166 | 3 971 961 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 513 667 | 1 385 748 | 1 691 310 | 517 667 | 8 194 574 |
| Saistības kopā | 1 766 949 | 2 196 281 | 2 787 461 | 3 506 833 | 12 166 535 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 72 849 | 972 481 | 331 353 | 315 373 | 71 221 |
| Pašu kapitāls kopā | 75 649 | 1 048 130 | 1 379 483 | 1 694 856 | 1 766 078 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 1 948 135 | 17 052 830 | 13 518 880 | 14 495 225 | 14 158 338 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 104 738 | 1 272 664 | 632 350 | 621 602 | 406 333 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 72 849 | 972 494 | 331 353 | 315 373 | 73 171 |
| Pārskata gada peļņa | 72 849 | 972 481 | 331 353 | 315 373 | 71 221 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 2 | 4 | 12 | 15 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Grantiņi Mežs"
Pārskats
SIA "Grantiņi Mežs" (reģ. nr. 40203316348) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Rankas pag., Gaujasrēveļi, "Kartona Fabrika 2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 14 158 338 €, par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš (14 495 225 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 64,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 71 221 € (0,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (5). 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 15). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 089 103 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 13 957 507 € un pašu kapitāls 1 766 078 € (12,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.