Sansoni Hospitality SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 19 575 € (87% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 143 | 15 445 | 51 490 | 81 924 | 82 434 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 794 | 21 664 | 22 024 | 24 559 | 34 632 |
| Aktīvi kopā | 21 937 | 37 109 | 73 514 | 106 483 | 117 066 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 36 434 | 26 790 | 66 424 | 84 108 | 85 432 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 36 434 | 26 790 | 66 424 | 84 108 | 85 432 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -17 297 | 24 816 | -3229 | 15 285 | 28 834 |
| Pašu kapitāls kopā | -14 497 | 10 319 | 7090 | 22 375 | 31 634 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 48 565 | 202 744 | 261 278 | 366 784 | 565 278 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 138 | 24 864 | -3226 | 15 285 | 33 784 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 138 | 24 864 | -3226 | 15 285 | 33 784 |
| Pārskata gada peļņa | -17 297 | 24 816 | -3229 | 15 285 | 28 834 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 4 | 7 | 8 | 10 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 19 575 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sansoni Hospitality SIA
Pārskats
Sansoni Hospitality SIA (reģ. nr. 40203322344) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Merķeļa iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 565 278 €, par 54,1% vairāk nekā gadu iepriekš (366 784 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 84,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 28 834 € (5,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 330 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 117 066 € un pašu kapitāls 31 634 € (27,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.