EY LAW SIAAktīvs

40203333314Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2021

Finanšu rādītāji

369 633 €+8,1%
Apgrozījums 2024
+31,3%
Vidējais pieaugums gadā 2022–2024
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.202220232024
Pārskatu kopsavilkums2022–2024
202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā155 341141 706109 291
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā155 341141 706109 291
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības243 877212 009301 057
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā243 877212 009301 057
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-92 66518 233-121 463
Pašu kapitāls kopā-88 536-70 303-191 766
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums214 283341 911369 633
Saimnieciskās darbības peļņa-92 24818 308-121 261
EBITDA-92 24818 308-121 261
Peļņa pirms nodokļiem-92 66518 308-121 261
Pārskata gada peļņa-92 66518 233-121 463
Darbaspēka izmaksas95 40398 268109 617
Nolietojums000
Citi rādītāji
Darbinieki433
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%EY LAW SIAosaühing Baltic Netwo…Butāne Ilona
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: EY LAW SIA

Pārskats

EY LAW SIA (reģ. nr. 40203333314) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Muitas iela 1A.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 369 633 €, par 8,1% vairāk nekā gadu iepriekš (341 911 €). No 2022. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,3% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 121 463 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 123 211 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir osaühing Baltic Network.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-191 766 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.