Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "secIT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2747 | 14 750 | 2352 | 6151 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2747 | 14 750 | 2352 | 6151 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 50 | 236 | 187 | 68 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 50 | 236 | 187 | 68 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -103 | 11 817 | -3099 | 3918 |
| Pašu kapitāls kopā | 2697 | 14 514 | 2165 | 6083 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 12 770 | 0 | 4800 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -53 | 11 867 | -786 | 3968 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -53 | 11 867 | -786 | 3968 |
| Pārskata gada peļņa | -103 | 11 817 | -3099 | 3918 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 9250 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "secIT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "secIT" (reģ. nr. 40203336240) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Auce, Miera iela 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4800 €. 2025. gada peļņa bija 3918 € (81,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6151 € un pašu kapitāls 6083 € (98,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.