SIA CSQAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 413 | 5791 | 5484 | 13 945 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 767 | 2736 | 1584 | 3127 |
| Aktīvi kopā | 1180 | 8527 | 7068 | 17 072 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 690 | 7857 | 3398 | 14 640 |
| Ilgtermiņa saistības | 1053 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1743 | 7857 | 3398 | 14 640 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -763 | 1233 | 200 | -1238 |
| Pašu kapitāls kopā | -563 | 670 | 3670 | 2432 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 54 944 | 57 547 | 65 231 | 45 282 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -763 | 1246 | 200 | -1238 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -763 | 1246 | 200 | -1238 |
| Pārskata gada peļņa | -763 | 1233 | 200 | -1238 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA CSQ
Pārskats
SIA CSQ (reģ. nr. 40203336397) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Baznīcas iela 10/12 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 45 282 €, par 30,6% mazāk nekā gadu iepriekš (65 231 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1238 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 282 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 17 072 € un pašu kapitāls 2432 € (14,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.