SIA HITOIAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 062 | 150 316 | 158 755 | 109 874 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 2660 | 10 800 | 43 377 |
| Aktīvi kopā | 66 062 | 152 976 | 169 555 | 153 251 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 20 | 1599 | 7311 | 2606 |
| Ilgtermiņa saistības | 66 000 | 134 360 | 129 038 | 129 038 |
| Saistības kopā | 66 020 | 135 959 | 136 349 | 131 644 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 40 | 15 677 | 16 170 | -11 599 |
| Pašu kapitāls kopā | 42 | 17 017 | 33 206 | 21 607 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 17 000 | 169 553 | 153 843 | 56 856 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 40 | 15 677 | 16 170 | -11 599 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 40 | 15 677 | 16 170 | -11 599 |
| Pārskata gada peļņa | 40 | 15 677 | 16 170 | -11 599 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "EG Light" — 100%
Kopsavilkums: SIA HITOI
Pārskats
SIA HITOI (reģ. nr. 40203343971) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbažu pag., "Burtnieki".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 56 856 €, par 63,0% mazāk nekā gadu iepriekš (153 843 €). No 2021. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 49,5% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 599 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 856 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 153 251 € un pašu kapitāls 21 607 € (14,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.