SIA "ARK Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3000 | 3000 | 107 835 | 269 957 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 32 629 |
| Aktīvi kopā | 3000 | 3000 | 107 835 | 302 586 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 196 209 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 196 209 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 104 835 | -1458 |
| Pašu kapitāls kopā | 3000 | 3000 | 107 835 | 106 377 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 330 000 | 84 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 104 835 | -1458 |
| EBITDA | 0 | 0 | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 104 835 | -1458 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 104 835 | -1458 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ARK Group"
Pārskats
SIA "ARK Group" (reģ. nr. 40203347140) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strautu iela 25 - 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 84 €, par 100,0% mazāk nekā gadu iepriekš (330 000 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1458 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 28 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 302 586 € un pašu kapitāls 106 377 € (35,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.