SIA SavLanAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4688 | 7061 | 7726 | 9142 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 4688 | 7061 | 7726 | 9142 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 928 | 1182 | 891 | 2035 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 928 | 1182 | 891 | 2035 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 960 | 2119 | 975 | 272 |
| Pašu kapitāls kopā | 3760 | 5879 | 6835 | 7107 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 7940 | 30 770 | 35 720 | 34 397 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 960 | 2119 | 975 | 272 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 960 | 2119 | 975 | 272 |
| Pārskata gada peļņa | 960 | 2119 | 975 | 272 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA SavLan
Pārskats
SIA SavLan (reģ. nr. 40203365521) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 100B - 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 34 397 €, par 3,7% mazāk nekā gadu iepriekš (35 720 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 63,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 272 € (0,8% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (4). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 199 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 9142 € un pašu kapitāls 7107 € (77,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.