SIA RecontekAktīvs

40203366546Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2021

Finanšu rādītāji

896 335 €-75,1%
Apgrozījums 2025
01 milj.2 milj.3 milj.4 milj.2022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.2022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
2022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā290952 0071 221 790297 088
Pamatlīdzekļi kopā0157 883252 0221 059 624
Aktīvi kopā2909209 8901 473 8121 356 712
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības65152 105396 012471 311
Ilgtermiņa saistības038 375121 122166 205
Saistības kopā65190 480517 134637 516
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa4416 566928 450-230 368
Pašu kapitāls kopā284419 410947 860717 492
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums080 7903 597 633896 335
Saimnieciskās darbības peļņa021 831944 550-205 988
Peļņa pirms nodokļiem9416 566928 450-230 368
Pārskata gada peļņa4416 566928 450-230 368
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki0143
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%SIA Recontek6Brikmanis Jānis2Krūmiņš Kristaps5Jonāns Oskars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA Recontek

Pārskats

SIA Recontek (reģ. nr. 40203366546) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Uriekstes iela 2A - 22.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 896 335 €, par 75,1% mazāk nekā gadu iepriekš (3 597 633 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 230 368 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 298 778 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 356 712 € un pašu kapitāls 717 492 € (52,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.