SIA "Wolf of Tech"Aktīvs

40203375093Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

4279 €-65,3%
Apgrozījums 2024
-19,7%
Vidējās izmaiņas gadā 2022–2024
05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 tūkst.20 tūkst.202220232024
Pārskatu kopsavilkums2022–2024
202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā2046607125
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā2046607125
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības18 53416 99315 620
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā18 53416 99315 620
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-19 488102891
Pašu kapitāls kopā-16 488-16 386-15 495
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums663412 3464279
Saimnieciskās darbības peļņa-19 488152941
Peļņa pirms nodokļiem-19 488152941
Pārskata gada peļņa-19 488102891
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki000
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

90%10%SIA "Wolf of Tech"1Embutnieks Ernests2Embutnieks Kristaps
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "Wolf of Tech"

Pārskats

SIA "Wolf of Tech" (reģ. nr. 40203375093) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Trijādības iela 4A - 6.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 4279 €, par 65,3% mazāk nekā gadu iepriekš (12 346 €). No 2022. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 19,7% gadā. 2024. gada peļņa bija 891 € (20,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-15 495 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.