SIA INESTATEAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2023
| 2022 | 2023 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 33 074 | 96 067 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 2802 |
| Aktīvi kopā | 33 074 | 98 869 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 15 018 | 43 060 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 15 018 | 43 060 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 256 | 37 753 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 056 | 55 809 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 57 182 | 180 859 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 17 215 | 38 516 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 17 056 | 37 753 |
| Pārskata gada peļņa | 15 256 | 37 753 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 2 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Bnbverit — 2 kopīgas personas
- SIA Rentoria — 2 kopīgas personas
- SIA Lokerus LV
- SIA Olisto
Kopsavilkums: SIA INESTATE
Pārskats
SIA INESTATE (reģ. nr. 40203379432) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kungu iela 25 - 2.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 180 859 €, par 216% vairāk nekā gadu iepriekš (57 182 €). 2023. gada peļņa bija 37 753 € (20,9% no apgrozījuma). 2023. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 172 €. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 98 869 € un pašu kapitāls 55 809 € (56,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.