SIA "GIcab"Aktīvs

40203380412Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

35 122 €-0,7%
Apgrozījums 2024
-0,0%
Vidējās izmaiņas gadā 2022–2024
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.202220232024
Pārskatu kopsavilkums2022–2024
202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā12 51619 94723 791
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā12 51619 94723 791
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības28218542899
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā28218542899
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa10 83458592799
Pašu kapitāls kopā12 23418 09320 892
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums35 13535 37735 122
Saimnieciskās darbības peļņa10 83458592799
Peļņa pirms nodokļiem10 83458592799
Pārskata gada peļņa10 83458592799
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki111
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA "GIcab"9+Umbraško Māris
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "GIcab"

Pārskats

SIA "GIcab" (reģ. nr. 40203380412) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Beļavas pag., Beļava, Vienības iela 4 - 2.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 35 122 €, par 0,7% mazāk nekā gadu iepriekš (35 377 €). 2024. gada peļņa bija 2799 € (8,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 122 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 23 791 € un pašu kapitāls 20 892 € (87,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.