SIA "Riga Properties 4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 480 714 | 4 365 460 | 4 524 637 | 4 659 830 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5113 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 485 827 | 4 365 460 | 4 524 637 | 4 659 830 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 518 152 | 28 141 | 22 115 | 1 052 985 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 3 988 040 | 4 170 505 | 2 809 487 |
| Saistības kopā | 518 152 | 4 016 181 | 4 192 620 | 3 862 472 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -35 125 | -539 | -17 262 | -35 659 |
| Pašu kapitāls kopā | -32 325 | 349 279 | 332 017 | 797 358 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -35 125 | -489 | -673 | -554 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -35 125 | -489 | -673 | -554 |
| Pārskata gada peļņa | -35 125 | -539 | -17 262 | -35 659 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Riga Properties 4"
Pārskats
SIA "Riga Properties 4" (reģ. nr. 40203381460) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Citadeles iela 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 35 659 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (4). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 659 830 € un pašu kapitāls 797 358 € (17,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%): Hepsor Latvia OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.