SIA "DK ARCH"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 586 | 3506 | 1925 | 4910 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 586 | 3506 | 1925 | 4910 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 2830 | 1183 | 4088 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 2830 | 1183 | 4088 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 576 | 91 | 66 | 80 |
| Pašu kapitāls kopā | 586 | 676 | 742 | 822 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 4860 | 4190 | 6410 | 6890 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 576 | 341 | 316 | 330 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 576 | 341 | 316 | 330 |
| Pārskata gada peļņa | 576 | 91 | 66 | 80 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENDEKO" — 2 kopīgas personas
- "Vanaga ligzda"
Kopsavilkums: SIA "DK ARCH"
Pārskats
SIA "DK ARCH" (reģ. nr. 40203384838) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 73 - 32.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6890 €, par 7,5% vairāk nekā gadu iepriekš (6410 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gada peļņa bija 80 € (1,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (4). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4910 € un pašu kapitāls 822 € (16,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.