Master investment SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9801 | 881 198 | 3610 | 2213 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 350 000 | 492 662 | 492 662 | 550 000 |
| Aktīvi kopā | 1 359 801 | 1 373 860 | 496 272 | 552 213 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 436 | 340 | 460 277 | 459 780 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 436 | 340 | 460 277 | 459 780 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -635 | 14 155 | 12 475 | 56 438 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 359 365 | 1 373 520 | 35 995 | 92 433 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -635 | -2700 | -1083 | -850 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -635 | 14 205 | 12 525 | 56 488 |
| Pārskata gada peļņa | -635 | 14 155 | 12 475 | 56 438 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 1 350 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Master investment SIA
Pārskats
Master investment SIA (reģ. nr. 40203385941) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 62 - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 56 438 €. Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 552 213 € un pašu kapitāls 92 433 € (16,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%): OMNI INDUSTRIES B.V..
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.