SIA "C2 MANAGEMENT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1473 | 2751 | 660 | 254 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 231 051 | 274 162 | 273 625 | 272 825 |
| Aktīvi kopā | 232 524 | 276 913 | 274 285 | 273 079 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 94 947 | 85 957 | 89 771 | 93 261 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 94 947 | 85 957 | 89 771 | 93 261 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 51 677 | -1621 | -6441 | -4696 |
| Pašu kapitāls kopā | 137 577 | 190 956 | 184 514 | 179 818 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 58 342 | 5537 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 51 677 | -1621 | -5601 | -4646 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 51 677 | -1621 | -6441 | -4646 |
| Pārskata gada peļņa | 51 677 | -1621 | -6441 | -4696 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "C2 MANAGEMENT"
Pārskats
SIA "C2 MANAGEMENT" (reģ. nr. 40203394588) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Cielavu iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4696 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 273 079 € un pašu kapitāls 179 818 € (65,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (73,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.