SIA "DeTa EU"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6889 | 2185 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 6889 | 2185 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 117 526 | 114 908 | 112 773 | 112 823 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 117 526 | 114 908 | 112 773 | 112 823 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -113 637 | -2086 | -50 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | -110 637 | -112 723 | -112 773 | -112 823 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 3218 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -113 637 | -2086 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -113 637 | -2086 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -113 637 | -2086 | -50 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "DeTa EU"
Pārskats
SIA "DeTa EU" (reģ. nr. 40203396678) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Martas iela 7 - 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (4). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-112 823 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.