Gleimack SIAAktīvs

40203397692Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

3140 €
Apgrozījums 2025
-67,0%
Vidējās izmaiņas gadā 2022–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.2022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
2022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā257522 75000
Pamatlīdzekļi kopā0000
Aktīvi kopā257522 75000
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības19 48851 12533 22533 065
Ilgtermiņa saistības0000
Saistības kopā19 48851 12533 22533 065
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa-19 713-11 462-4850160
Pašu kapitāls kopā-16 913-28 375-33 225-33 065
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums87 607202 31803140
Saimnieciskās darbības peļņa-19 713-11 46203140
EBITDA-19 713-11 46203140
Peļņa pirms nodokļiem-19 713-11 462-4800210
Pārskata gada peļņa-19 713-11 462-4850160
Darbaspēka izmaksas71 742136 10400
Nolietojums0000
Citi rādītāji
Darbinieki5700
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Gleimack SIA3Veitners Māris
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Gleimack SIA

Pārskats

Gleimack SIA (reģ. nr. 40203397692) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Andrejostas iela 23.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 3140 €. No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 67,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 160 € (5,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-33 065 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.