ALU Group SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1745 | 19 544 | 25 649 | 20 548 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1745 | 19 544 | 25 649 | 20 548 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 1510 | 14 281 | 20 326 | 11 123 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Saistības kopā | 1510 | 14 281 | 20 326 | 11 124 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 233 | 5028 | 60 | 4101 |
| Pašu kapitāls kopā | 235 | 5263 | 5323 | 9424 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 16 000 | 77 790 | 129 191 | 124 530 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 256 | 5028 | 60 | 4101 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 233 | 5028 | 60 | 4101 |
| Pārskata gada peļņa | 233 | 5028 | 60 | 4101 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 3 | 5 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA MODERN SOLUTION — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: ALU Group SIA
Pārskats
ALU Group SIA (reģ. nr. 40203397832) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Dzirnieku iela 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 124 530 €, par 3,6% mazāk nekā gadu iepriekš (129 191 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 98,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 4101 € (3,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (4). 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 566 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 20 548 € un pašu kapitāls 9424 € (45,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.