SIA "DZA 22"Aktīvs

40203402103Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

674 243 €-0,9%
Apgrozījums 2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.2022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.2022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
2022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā2661238 395351 118362 374
Pamatlīdzekļi kopā0151723 90022 508
Aktīvi kopā2661239 912375 018384 882
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības0166 92385 76041 675
Ilgtermiņa saistības00130 000130 000
Saistības kopā0166 923215 760171 675
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa-13970 32886 26953 949
Pašu kapitāls kopā266172 989159 258213 207
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums0514 311680 515674 243
Saimnieciskās darbības peļņa-13972 43288 35554 327
Peļņa pirms nodokļiem-13970 32886 26953 952
Pārskata gada peļņa-13970 32886 26953 949
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki0666
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

57%43%SIA "DZA 22"9Putāns Andris2Lerhis Dzintars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "DZA 22"

Pārskats

SIA "DZA 22" (reģ. nr. 40203402103) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tallinas iela 32.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 674 243 €, par 0,9% mazāk nekā gadu iepriekš (680 515 €). 2025. gada peļņa bija 53 949 € (8,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 112 374 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 384 882 € un pašu kapitāls 213 207 € (55,4% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (57%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.