SIA PomeloAktīvs

40203402495Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

205 232 €+25,2%
Apgrozījums 2025
+44,0%
Vidējais pieaugums gadā 2022–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.2022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.2022202320242025

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 11 095 € (6% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~11 095 €
2024 ~27 686 €
2023 ~14 100 €
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
2022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā60 163148 129152 397229 594
Pamatlīdzekļi kopā0041 12739 648
Aktīvi kopā60 163148 129193 524269 242
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības3524450112 05710 151
Ilgtermiņa saistības0000
Saistības kopā3524450112 05710 151
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa56 638101 08965 52588 719
Pašu kapitāls kopā56 639143 628181 467259 091
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums68 787134 576163 925205 232
Saimnieciskās darbības peļņa57 638104 61472 59991 509
Peļņa pirms nodokļiem57 638104 61472 59991 509
Pārskata gada peļņa56 638101 08965 52588 719
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki1122
Aprēķinātā dividende—14 10027 68611 095

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

99,93%0,07%SIA Pomelo3Pumpa KasparsVišņauska Sanita
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA Pomelo

Pārskats

SIA Pomelo (reģ. nr. 40203402495) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Traleru iela 19 k-1 - 14.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 205 232 €, par 25,2% vairāk nekā gadu iepriekš (163 925 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 44,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gada peļņa bija 88 719 € (43,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (4). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 102 616 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 269 242 € un pašu kapitāls 259 091 € (96,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,9%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.