SIA "TPM32"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 121 | 121 | 538 | 830 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 121 | 121 | 538 | 830 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 13 741 | 13 741 | 20 292 | 22 098 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 741 | 13 741 | 20 292 | 22 098 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 720 | -13 300 | -6134 | -1514 |
| Pašu kapitāls kopā | -13 620 | -13 620 | -19 754 | -21 268 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 7189 | 7189 | 24 815 | 46 919 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 720 | -13 300 | -6134 | -1514 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 720 | -13 300 | -6134 | -1514 |
| Pārskata gada peļņa | -13 720 | -13 300 | -6134 | -1514 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TPM32"
Pārskats
SIA "TPM32" (reģ. nr. 40203407083) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stērstu iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 46 919 €, par 89,1% vairāk nekā gadu iepriekš (24 815 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 86,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1514 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (4). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 730 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-21 268 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.