SIA "Fox in black"Aktīvs

40203407420Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

386 284 €-14,6%
Apgrozījums 2025
+52,0%
Vidējais pieaugums gadā 2022–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.2022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
2022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā26 38752 89176 03487 684
Pamatlīdzekļi kopā0025 64046 293
Aktīvi kopā26 38752 891101 674133 977
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības536417 69153 77376 918
Ilgtermiņa saistības0000
Saistības kopā536417 69153 77376 918
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa18 22314 17712 7019159
Pašu kapitāls kopā21 02335 20047 90157 059
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums110 095317 475452 476386 284
Saimnieciskās darbības peļņa18 21414 19013 78611 116
Peļņa pirms nodokļiem18 22314 17712 7019159
Pārskata gada peļņa18 22314 17712 7019159
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki2333
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
50%50%SIA "Fox in black"Slaidiņa EvitaTreija Anda
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "Fox in black"

Pārskats

SIA "Fox in black" (reģ. nr. 40203407420) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aisteres iela 6.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 386 284 €, par 14,6% mazāk nekā gadu iepriekš (452 476 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 52,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 9159 € (2,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (4). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 128 761 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 133 977 € un pašu kapitāls 57 059 € (42,6% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.