Collex, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 53 206 | 119 968 | 17 952 | 8541 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1276 | 779 | 282 |
| Aktīvi kopā | 53 206 | 121 244 | 18 731 | 8823 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 595 | 150 989 | 42 559 | 39 982 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 601 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 15 196 | 150 989 | 42 559 | 39 982 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 35 210 | -67 755 | 5916 | -7331 |
| Pašu kapitāls kopā | 38 010 | -29 745 | -23 828 | -31 159 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 100 423 | 537 859 | 360 346 | 1150 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 35 766 | -64 600 | 5491 | -7329 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 766 | -64 312 | 5930 | -7329 |
| Pārskata gada peļņa | 35 210 | -67 755 | 5916 | -7331 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 2 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Collex, SIA
Pārskats
Collex, SIA (reģ. nr. 40203410666) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tērbatas iela 30.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1150 €, par 99,7% mazāk nekā gadu iepriekš (360 346 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 77,5% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7331 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (85%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Golin Riga".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-31 159 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.