Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Aģentūra Apvedceļš"Aktīvs

40203414136Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

21 282 €-60,6%
Apgrozījums 2024
-60,6%
Vidējās izmaiņas gadā 2023–2024
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
025 tūkst.50 tūkst.75 tūkst.20232024
Pārskatu kopsavilkums2023–2024
20232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā54 85574 957
Pamatlīdzekļi kopā00
Aktīvi kopā54 85574 957
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības25650
Ilgtermiņa saistības00
Saistības kopā25650
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa51 59920 308
Pašu kapitāls kopā54 59974 907
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums54 05121 282
Saimnieciskās darbības peļņa51 84520 358
Peļņa pirms nodokļiem51 84520 358
Pārskata gada peļņa51 59920 308
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki10
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…1Leimanis Armands
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Aģentūra Apvedceļš"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Aģentūra Apvedceļš" (reģ. nr. 40203414136) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lienes iela 7 - 16.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 21 282 €, par 60,6% mazāk nekā gadu iepriekš (54 051 €). 2024. gada peļņa bija 20 308 € (95,4% no apgrozījuma). 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 74 957 € un pašu kapitāls 74 907 € (99,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.