SIA VT BūveAktīvs

40203415377Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

946 293 €+541,3%
Apgrozījums 2025
+166,4%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
0250 tūkst.500 tūkst.750 tūkst.1 milj.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā37 753210 853261 238
Pamatlīdzekļi kopā0081 979
Aktīvi kopā37 753210 853343 217
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības34 901207 965178 602
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā34 901207 965178 602
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa5236161 728
Pašu kapitāls kopā28522888164 615
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums133 373147 553946 293
Saimnieciskās darbības peļņa304079 040181 856
Peļņa pirms nodokļiem5236162 180
Pārskata gada peļņa5236161 728
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki2013
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

74%26%SIA VT BūveMuraško Edgars Teodors7Eglītis Didzis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA VT Būve

Pārskats

SIA VT Būve (reģ. nr. 40203415377) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Čuibes iela 6.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 946 293 €, par 541% vairāk nekā gadu iepriekš (147 553 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 166% gadā. 2025. gada peļņa bija 161 728 € (17,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 792 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 343 217 € un pašu kapitāls 164 615 € (48,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (74%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.