SIA SDV REBUILDAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 30 824 | 183 489 | 588 881 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 7024 |
| Aktīvi kopā | 30 824 | 183 489 | 595 905 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 1533 | 80 039 | 132 566 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 41 000 | 119 256 |
| Saistības kopā | 1533 | 121 039 | 251 822 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 26 491 | 33 159 | 281 634 |
| Pašu kapitāls kopā | 29 291 | 62 450 | 344 083 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 29 827 | 452 520 | 515 622 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 26 491 | 36 549 | 282 047 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 491 | 33 159 | 281 634 |
| Pārskata gada peļņa | 26 491 | 33 159 | 281 634 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA LABA PĒRLE — 15%
Kopsavilkums: SIA SDV REBUILD
Pārskats
SIA SDV REBUILD (reģ. nr. 40203417768) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rencēnu iela 14E.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 515 622 €, par 13,9% vairāk nekā gadu iepriekš (452 520 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 316% gadā. 2025. gada peļņa bija 281 634 € (54,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 257 811 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 595 905 € un pašu kapitāls 344 083 € (57,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.