SIA BūvbruģisAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 304 | 196 082 | 266 447 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 437 | 3884 | 6241 |
| Aktīvi kopā | 14 741 | 199 966 | 272 688 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 0 | 33 861 | 423 |
| Ilgtermiņa saistības | 2903 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2903 | 33 861 | 423 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 10 438 | 154 267 | 104 759 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 838 | 166 105 | 272 265 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 171 044 | 316 685 | 297 097 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 573 | 154 431 | 107 140 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 438 | 154 267 | 104 759 |
| Pārskata gada peļņa | 10 438 | 154 267 | 104 759 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 4 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Būvbruģis
Pārskats
SIA Būvbruģis (reģ. nr. 40203422538) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Zaķumuiža, "Straumēni 2" - 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 297 097 €, par 6,2% mazāk nekā gadu iepriekš (316 685 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 104 759 € (35,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 419 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 272 688 € un pašu kapitāls 272 265 € (99,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.